Машинка для стрижки Braun - модельний ряд 2020 року

В 2020 році у компанії Braun в асортименті налічувалися всього чотири види машинок для стрижки. В порівнянні з іншими виробниками це дуже маленька кількість. Але виникає питання, а що ще треба від машинки для стрижки волосся, крім того, щоб підстригати волосся на голові? Компанія Braun вирішила розширити функціональність тримеров для бороди та універсальних тримеров, а прилади для стрижки залишити в тому об'ємі, в якому вони представлені на ринку вже довгі роки. Мабуть це рішення було прийняте ґрунтуючись на відгуках клієнтів і численних дослідженнях.

Машинка для стрижки Браун - огляд асортименту

Усі прилади цієї категорії мають єдині характеристики і функції.

Основні загальні показники:

 • Потужність двигуна. Потужність у усього модельного ряду однакова - 6 Вт.
 • Необмежений термін служби лез. В усіх моделях машинок Braun використовуються леза з необмеженим терміном служби.
 • Fully washable. Усі машинки Браун можна промивати під струменем води.
 • Дві батареї. Машинки для стрижки Браун укомплектовані двома батареями. Це дає можливість приладу безперервно і тривало працювати - 50 хвилин.
 • Корпус. Корпус в машинках обтічної форми. Це дає можливість утримувати прилад однією рукою тривалий час.
 • Кнопка регулювання довжини. Кнопка має довгасту форму з невеликими шпильками. Вона дуже зручно розташована на корпусі чітко під великим пальцем руки. Шпильки, що знаходяться на перемикачі, запобігають ковзанню при регулюванні довжини стрижки.
 • Система SafetyLock. Ця функція дозволяє приладу, навіть якщо Ви зняли насадку, запам'ятовувати останні налаштування довжини стрижки волосся.
 • Адаптивна система живлення. Машинку Braun можна заряджати у будь-якій країні світу не залежно від використовуваної там напруги.

Різниця між приладами для стрижки:

 • Машинка для стрижки Braun HC 5010 - є найпростішою і бюджетною моделлю. У комплект входить тільки одна насадка з діапазоном від 3 до 24 мм встановлюваної довжини. Корпус виконаний в чорному кольорі. Час зарядки акумулятора 480 хвилин.
 • Машинка для стрижки волосся Braun HC 5030 - корпус цієї моделі виконаний в синьому кольорі, завдяки чому виглядає дуже стильно. У комплект входить дві насадки з діапазонами встановлюваної довжини 3-24мм nf 14-35мм. Час зарядки 480 хвилин.
 • Машинка для стрижки Braun HC 5050 - корпус має класичний чорний колір. Укомплектованаа насадками 3-24 мм і 14-35 мм. В комплект також входить мішечок для зберігання. Повна зарядка відбувається за 480 хвилин.
 • Машинка для стрижки волосся Braun HC 5090 - є топовою моделлю серед інших, завдяки поліпшеному акумулятору. Для повної зарядки акумулятора потрібно всього 240 хвилин. У цьому приладі також є присутньою функція швидкої зарядки 5 хвилин, для одного сеансу стрижки. Окрім стандартних двох гребнів з діапазонами 3-24мм і 14-35, машинка має мішечок для зберігання і зарядну станцію.

 
Поради по догляду за машинкою Браун

Зберігайте прилад при кімнатній температурі, чимдалі від прямих сонячних променів. Леза мають необмежений термін служби, відповідно додаткового заточування вони не потребують. Якщо ж при використанні машинки для стрижки виникла проблема із зрізом волосся, зверніться в авторизований сервісний центр. Змащуйте леза приладу раз на місяць домашньою очищеною машинною олією (вистачає двох крапель).

Braun HC5030
Braun HC 5030
2 499 ₴
Braun HC5050
Braun HC 5050
2 099 ₴
Супер ціна
Braun HC 5090
Braun HC 5090
2 699 ₴
3099 ₴

Введіть запит і натисніть кнопку пошуку