Тример для гоління під нуль від Braun

У сучасному світі гарний зовнішній вигляд відіграє важливу роль у повсякденному житті чоловіків. І одним з найпопулярніших способів досягти бездоганного вигляду стало гоління під нуль. Тримери для гоління під нуль мають високу точність й ефективність, вони стали незамінним інструментом для чоловіків, які прагнуть мати стильний і доглянутий вигляд.

Однією з ключових особливостей тримерів Braun є багатофункціональність. Вони оснащені різними насадками та аксесуарами, що дозволяють голити волосся на різних частинах тіла. 

Тример для гоління обличчя має потужний двигун, що дозволяє йому ефективно видаляти навіть найкоротше волосся. Це забезпечує гладкість і довготривалі результати, звільняючи вас від необхідності часто голитися. Велику популярність мають тримери Braun Series X XT5200 та XT5100.

Машинка для гоління бороди Braun Series X XT5200

Тример для гладкого гоління Series X XT5200 пропонує зручність і високу продуктивність для досягнення ідеального вигляду. Він має потужний двигун, який забезпечує високу швидкість руху лез для швидкого та ефективного видалення волосся. Завдяки потужності, тример легко справляється з густим або жорстким волоссям, забезпечуючи якісний результат гоління під нуль. Прилад можна використовувати для стайлінгу бороди, оскільки він укомплектований насадками для регулювання довжини волосся.

Однією з особливостей XT5200 Braun є можливість регулювання довжини стрижки. Він оснащений 6 гребенями, що дає змогу вибрати бажану довжину стрижки відповідно до ваших уподобань. Довжину можна регулювати з кроком 0,5 мм. 

Тример XT 5200 також має вбудований акумулятор, який забезпечує безперебійну роботу без необхідності підключення до мережі. Ви можете зарядити пристрій і використовувати його протягом тривалого часу без переривання. Завдяки цьому, тример ідеально підходить для використання вдома або в дорозі. Одного заряду буде достатньо для роботи впродовж 45 хвилин.

Тример для стрижки та гоління Braun XT5 має ергономічний дизайн, який забезпечує зручність і комфорт під час використання. Він легко лежить у руці та дозволяє точно керувати кожним рухом для отримання акуратних і рівних ліній. Пристрій комплектується чохлом, який можна використовувати для зберігання або для транспортування тримера.

Braun Series X XT5200 допоможе вам досягти професійних результатів гоління вдома. Його можна використовувати не лише для бороди. Він підійде для гоління всього тіла.

Електротример для гоління Braun Series X XT5100 та XT5200 – порівняння 

XT5100 Braun - тример, що технічно та функціонально не відрізняється від попередньої моделі. Проте різниця є у комплектації товарів. Комплектація тримерів включає насадку для гоління всього тіла, зарядний пристрій, захисний ковпачок і гребені для гоління бороди. Проте XT5200 має дещо багатшу комплектацію. Прилад укомплектований чохлом та насадкою для гоління тіла під 3 мм. В той час як XT5100 дозволяє голити тіло лише під нуль.

Обидва тримери оснащені гострими та міцними лезами, які забезпечують ефективне видалення волосся і досягають ідеального результату. Вони також мають вбудовані акумулятори, які дозволяють тривалий час голитися без необхідності постійної заміни батарейок. Обидві моделі приладів можна використовувати у душі, оскільки вони водонепроникні.

Отже, прилади мають схожі характеристики та забезпечують високу ефективність при голінні під нуль. Їхня відмінність полягає тільки в комплектації. Вибір між цими моделями залежить від ваших індивідуальних потреб. В обох приладах використані змінні леза. Вони мають високу точність і довговічність, забезпечуючи ефективне і комфортне гоління.

Чоловічий тример для гоління Braun Series X переваги:

 • Неперевершений результат гоління
 • Він не травмує шкіру
 • Потужний двигун для швидкого та ефективного видалення волосся
 • Кілька гребенів для вибору бажаної довжини стрижки
 • Вбудований акумулятор для безперебійної роботи без необхідності підключення до мережі
 • Ергономічний дизайн для зручності та комфорту під час використання
 • Професійні результати гоління у себе вдома
 • Водонепроникний корпус, що дозволяє голитися прямо в душі

Лезо Braun XT10 для якісного гоління під нуль

Ріжучий блок Braun XT 10 є офіційним змінним лезом для обох моделей тримерів. При використанні змінного леза ви можете бути впевнені в його якості та надійності. Воно забезпечує гладке гоління. Лезо виготовлене з цільного металу, що робить його довговічним.

Оригінальна сітка XT10 Braun загальні характеристики:

 • Висока якість і гострота леза для чистого і гладкого гоління
 • Швидке та ефективне видалення волосся
 • Комфорт і безпека під час використання
 • Довговічність
 • Сумісність з тримерами XT5200 та XT5100
 • Можна використовувати для обличчя та всього тіла

Купити тример для гоління швидко та безпечно

Купити тример для гоління бороди та тіла краще за все у перевіреного продавця, а ще краще у фірмовому магазині. Таким чином клієнт отримує сертифікований товар з офіційною гарантією від виробника. Завдяки безкоштовній доставці та постійним акціям ціна на тример Браун стає дуже прийнятною. Приємним бонусом від магазина Браун в Україні буде висококваліфікована консультація від наших бренд-менеджерів.

Супер ціна
Braun Series X XT5200

Введіть запит і натисніть кнопку пошуку