Тример для бороди Braun - огляд модельного ряду 2020 року

Braun у багатьох асоціюється з електричними бритвами і жіночими епіляторами. У останній час одним із пріоритетних напрямів компанії стали тримери для бороди і універсальні тримери для тіла. Можливо, цьому дали поштовх хіти продажів по всьому світу - тримери для бороди Braun cruZer 5 beard та Braun cruZer 6 beard&head.

Не так давно сталася чергова зміна модельного ряду тримерів для бороди. Braun BT 3020 був замінений на BT 3222, Braun BT 3040 на BT 3240 і так далі По суті нічого не змінилося, тільки назва. Досі на ринку України можна зустріти старі моделі, які не встигли розпродати до появи новинок.

Що спільного між тримерами Браун для бороди і вусів :

  1. Необмежені термін служби різальних елементів.
  2. Крок зрізу щетини 0,5 мм.
  3. Насадка-гребінь для короткого волосся від 1 до 10мм.
  4. Станок Gillette (виключення моделі : BT 3221, BT 3222 і старі лінійки тримерів)

Умовно сучасні тримера Braun для бороди можна поділити на 3, 5 та 7 серії.

  • 3-я серія тримерів Braun є самою недорогою. Це досягнуто за допомогою установки мінімального функціонала, і використанню бюджетного типу акумулятора Ni-MH. З таким типом батареї зарядка відбувається повільніше 10 або 8 годин, залежно від моделі. З повним зарядом прилад безперервно працює 50 або 80 хвилин відповідно. Ціна на тримери для бороди і вусів Браун 3 серії дуже низька, що дозволяє зробити товар доступнішим до купівлі. Не дивлячись на використання бюджетного типу живлення і мінімальну кількість функцій, прилад є дуже якісним у виробництві, а в стрижці проявляє себе тільки з кращого боку.
  • 5-у серія тримерів Braun можна назвати золотою серединою. У них встановлений Li-ion акумулятор, який дозволяє приладу працювати безперервно 100 хвилин, а заряджати його необхідно всього 1 годину. Також в цій серії реалізовані такі функції як адаптація мотора до густини щетини і швидка п'ятихвилинна зарядка на один сеанс стрижки. Різниця між моделями 5-ої серії тільки в кольорі і комплектації. Дорожчі моделі можуть бути додатково укомплектовані насадками для точного стайлінгу і насадкою для точного гоління.
  • 7-а серія тримерів Braun складається всього з 2-ох моделей BT 7220 та BT 7240. Різниця між ними полягає тільки в підставці для зарядки (у 7240 підставка входить в комплект). Ці вироби максимально укомплектовані усіма можливими насадками для роботи з бородою. Також, як і в попередній серії, в 7-ій є швидка п'ятихвилинна зарядка і функція Autosensing Motor - адаптація мотора до густини і жорсткості щетини. Виділяються ці тримера суцільнометалевими лезами. Такий тип лез використовується в професійних машинках для стрижки. Це збільшує термін служби приладу і додає додаткову стійкість до небажаних дій.

Варто також відмітити, що виробник часто робить подарункові набори і укомплектовує вироби фірмовими сумочками для зберігання (Braun BT 3940 TS). Усі тримери Браун для бороди варті уваги. Завдяки такій різноманітності модельного ряду кожен покупець зможе підібрати для себе саме те, що шукає.

Введіть запит і натисніть кнопку пошуку