Відгук на епілятор Braun Silk epil 9 Flex SES 9010 Wet & Dry

Нам дуже сподобався відгук нашої постійної клієнтки, і ми вирішили його зробити у вигляді статті. Наталія, дуже вам вдячні за ваш обзор і особисту думку!

ЕПІЛЯТОР BRAUN FLEX 3D - моя історія чудес

Здавалося би, які щё поліпшення може мати епілятор, щоб відкласти убік усі інші покупки і вибрати саме його? Який̆ епілятор краще? Чи підходить мені епілятор для обличчя? Чи багато ваги займе епілятор в ручній̆ поклажі? Які плюси і які мінуси? 

Насправді існує безліч питань і велика кількість вимог до такої̆ простої̆ речі, але без якої̆ не обходиться жодна сучасна дівчина або жінка.

Як ми починаємо свій шлях у виборі епілятора

Багато з нас, дівчат, починали свій шлях у світ епіляторів з простих моделей, що не мають ні акумуляторів, ні яких-небудь інших поліпшень. Нам доводилося миритися з тим, що у нас було. Адже ми ще не знали кращого, і не розуміли тих подружок, які купували брендові епілятори топ рівня, при цьому, деякі з них, мали навіть низький достаток в сім'ї. Час йшов, і ми міняли вже свій 5-й епілятор, а вони продовжували користуватися тим же! Помалу і ми вже починали розуміти, що придбавши більше дорогу річ, вони не лише отримали комфортнішу, ефективнішу епіляцію, з меншим рівнем шуму і болю, але і реально заощадили, адже вийшло що за весь цей час вони витратили на епілятори менше грошей, ніж довелося витратити нам. Проаналізувавши усю ситуацію, як мучуся з дешевими епіляторами, міняючи їх як рукавички, я почала купувати тільки епілятори з топ-сегменту.

Але топових епіляторів багато, як і виробників. Як же вибрати краще? І тут мене осяяло: я розпитала знайомих, знайомих моїх знайомих, у кого залишилися працюючими "старі епілятори", які пропрацювали більше 10 років? І як би це дивно не прозвучало, але з довгожителів на руках залишався в живих тільки Braun (дуже рідко проскакували і інші виробники, але майже у усіх в живих був лише Braun). Так почався і мій шлях серед епіляторів Braun.

І тут я знову припустила помилку - купила самий простий епілятор Braun! Ні, справа не в тому, що він не якісний, а швидше навпаки! Я узяла його як тимчасовий варіант, але дівчатка, ми ж знаємо приказку "ні що так не вічно як тимчасове"! І якби я узяла який-небудь іншій, то він би з часом зламався, і я б нарешті замислилася про більш кращий, але у випадку з Braun це не працює, оскільки ламатися він відмовлявся. А оскільки він продовжував працювати я продовжувала відмовляти себе від купівлі епілятора з топ-сегменту. 

І нарешті одного разу, я втомилася чекати, і вирішила на черговий день народження придбати собі Braun Flex 3d. Але ура, я не дочекалася дня народження, і розуміючи, що попереду літо, зробила собі подарунок раніше. І нарешті я щаслива! І не жалію ні копійки, вкладеної в цей епілятор.

Епілятор Braun Flex 3D дивує!

 • Перше і найголовніше - з епілятором Braun Flex 3d 9010 я стала витрачати в 2-3 рази менше часу на епіляцію! Вже цей один факт коштує всього, від чого мені довелося відмовитися заради придбання цього дива!
 • Друге - шумить менше, ніж інші епфлятори, і його використання стало комфортнішим. Наприклад, коли гостюєш у когось і не хочеш, щоб шум епілятора, що дзижчить, розносився з ванни на усю квартиру, я ставлю його на мінімальну швидкість і швиденько поправляю на ніжках усе, що треба!
 • Третє - видаляти волосся в зонах бікіні і пахв тепер не проблема, оскільки цей епілятор має бриючу насадку, і тепер, я нарешті забула про постійну купівлю одноразових станків, адже усе необхідне тепер завжди під рукою!
 • Четверте - мені подобається щітка- насадка для пілінга. Проблема врослого волосся мене не турбує, оскільки регулярно, роблю скрабінг тіла. Тепер роблю його із застосуванням цієї щітки, і начебто у неї нічого чарівного немає, але в порівнянні із звичайним скрабінгом, після щітки шкіра стає ще м'якша і бархатиста. А якщо чесно, то я трохи ледача, і не завжди роблю скрабінг за допомогою щітки, інколи роблю його по-старому, але коли попереду на мене чекає яка-небудь важлива зустріч, то скрабінг із щіточкою творить дива!
 • П'яте - так, цей епілятор пропускає деякі волоски, але набагато менше, ніж будь-який іншій епілятор, який у мене був. Найчастіше це трапляється з дуже короткими волосками, які епілятор просто не дістає. Але і це не проблема, оскільки потім просто проходжу додатково бритвеною насадкою і проблем, як і не було! Це просто найчудовіший епілятор, який тільки у мене був!

Дівчатка, якщо і рекомендувати, то саме цей епілятор! Коли побачите його у дії, ви закохаєтеся в нього з першого погляду!

Хлопчики, якщо ви читаєте це, то зробіть такий подарунок своєї коханої, і я вам обіцяю, що ви потім не відстанете від її̈ ніжок і не перестанете насолоджуватися, погладжуючи її̈ ручки! А щё, хлопчики, я знаю, що ви іноді теж любите по-тихому "красти" у нас наші епілятори, щоб впоратися зі своєю рослинністю. Так що, по факту, це не лише епілятор для жінок, але і епілятор для чоловіків. 

Отже, коротко про BRAUN FLEX 3d епілятор "за і проти":

 • + реально тихий епілятор на мінімальній швидкості;
 • + епілятор пінцетний, а пінцети епілятора не обламують волоски при роботі;
 • + у епілятора є ліхтарик;
 • + є датчик тиску, але зізнатися він особливо без потреби, оскільки я вмудрилася натиснути сильніше чим треба всього декілька разів;
 • + у епілятора є бритвена насадка!
 • + завдяки поворотній голівці, епілятор практично не пропускає волоски, навіть якщо ви не тримаєте епілятор строго під 90 градусів!
 • + є тример для моделювання зони бікіні! Це ідеальний епілятор для зони бікіні!
 • + хороша косметичка, куди поміщається все, що потрібне;
 • + не займає багато місця в ручній поклажі, якщо вас чекає переліт на ділову зустріч. Він економить місце, оскільки вам більше не потрібні одноразові станки, туби з кремом для депіляції і подібне;
 • + це BRAUN! - перевірена десятиліттями торгівельна марка, у котрій за всі мої роки я так жодного разу і не засумнівалася.

З мінусів:

 • - батареї вистачає на 30-40 хвилин, тому доводиться завжди стежити, щоб акумулятор був заряджений (адже часто виникає щось спонтанне, і потрібно терміново приводити себе в повний порядок);

Люблю вас, дівчатка! Завжди ваша, Наталія
спеціально для фірмового інтернету-магазина https://braun.in.ua

Супер ціна
Braun Silk-epil 9 Flex SES 9100 BS Wet&Dry

Введіть запит і натисніть кнопку пошуку