Як вибрати електробритву для чутливої шкіри

Багато чоловіків вважають, що використання електричної бритви приводить до роздратування на обличчі. Ця думка помилкова. Сучасні електробритви оснащені великою кількістю додаткових функцій, які допомагають усунути дискомфорт і хворобливі відчуття під час та після гоління. Головне правило - правильно підібрати електробритву Braun, ґрунтуючись на думці фахівців і відгуках споживачів.

Чутлива шкіра на обличчі - це не вирок, як полегшити процес гоління

Є основні базові правила підготовки обличчя до гоління. Дотримуючись їх, Ви позбавитеся від неприємних відчуттів і роздратування після процедури:

 • Підбір електробритви Браун. Найважливіше правило - підбір електробритви. Треба розуміти густину своєї щетини і жорсткість. Саме від цих параметрів залежить серія і модель бритви Braun, яку треба придбати.
 • Довжина щетини. Тример для бороди Braun - відмінний помічник. Перед початком процедури переконаєтеся, що ваша щетина має не велику довжину. Якщо волосся на обличчі більше 3 мм, то краще перед голінням їх обробити тримером для бороди, прибравши зайву довжину. Це допоможе позбавитися від неприємного пощипування під час процедури, і продовжить термін експлуатації бритвеної касети.
 • Бритвена касета Braun. Бритвена касета підлягає заміні кожні 18 місяців. Більшість моделей електричних бритв Braun оснащена функцією попередження про знос різального блоку. На ЖК дисплеї зображена бритвена касета, яка спалахує червоним кольором, коли її необхідно поміняти.
 • Водонепроникний корпус електричної бритви Браун. Система Wet&Dry. Для тих чоловіків, у яких дуже чутлива шкіра, перед процедурою рекомендується розпарити шкіру - прийняти душ або повалятися у ванні. Після цього поголити обличчя використовуючи гель або пінку. Це можна зробити з електробритвами Браун Wet&Dry. Електричні бритви з технологією Wet&Dry на 100% водонепроникні з можливістю використання під водою.

Кращі моделі електричних бритв Braun для чутливої шкіри

Одним з основних напрямів компанії Braun є електричні бритви. Дуже важко без сторонньої допомоги підібрати покупцеві відповідний прилад для чутливої шкіри. Важливо розуміти - чим вище серія електробритви Браун, тим швидше, якісніше і бережніше буде гоління.

Наприклад:

 • Електробритви Braun Series 7, Braun Series 8 та Braun Series 9 оснащені технологією Sonic (електробритва здійснює 10.000 вібрацій в хвилину). Ця функція дозволяє зробити шкіру на обличчі максимально гладкою.
 • Електричні бритви Braun Series 5 (лінійка, яка випускалась до 2020 року) Series 6, Braun Series 7, Braun Series 8, Braun Series 9 мають плаваючу голівку. Це спрощує процес гоління, відповідно прискорює.
 • Найдбайливіше гоління забезпечує електробритва Braun Series 9. Завдяки своїй широкій голівці, де розміщуються 5 різальних елементів, вона швидше і якісніше справляється з довшою - триденною щетиною.

 
Електричні бритви Браун серії 9 - основні особливості

Хотілося б зупинити увагу на електробритвах Braun Series 9, так-как вони є кращими приладами для чутливої шкіри.

Основні особливості:

 • 5 бриючих елементів;
 • система Responsive Intelligence дозволяє бритві підібрати оптимальну потужність під густину і жорсткість щетини;
 • система SyncroSonic. Бритвені елементи здійснюють 40.000 різальних рухів в хвилину;
 • система Wet&Dry - 100% водонепроникний корпус;
 • висувний тример для підрівнювання бороди, вусів і бакенбард;
 • автоматична база відчистки, змащування і заряджання Clean&Renew. Перелік бритв, укомплектованих базою очищення : Braun Series 9 9390, Braun Series 9 9385, Braun Series 9 9297, Braun Series 9 9291, Braun Series 9 9292, Braun Series 9 9290.

Електробритва Braun series 9 - високий стандарт для чоловіків

Електробритва для чоловіків 9 серії - еталон якісного і швидкого гоління. Усі бритви цієї серії вироблені в Німеччині. Дизайн - зрозумілий, інноваційний і естетичний. У виробництві Браун Серії 9 використовуються тільки спокійні і стримані кольори. Кожна бритва укомплектована жорстким чохлом для зберігання і перевезення. За всю історію продажів, відгуки на електробритви Braun Series 9 тільки позитивні, оскільки вона повністю задовольняє навіть найвибагливішого користувача.

Купити електробритву Braun

Краще один раз спробувати, чим сто разів почути! Купуючи електробритву Braun у фірмовому магазині Braun.in.ua, ви отримуєте 100% сертифікований прилад з офіційною гарантією. Висококваліфіковані менеджери допоможуть вам розібратися і підібрати оптимальний варіант під будь-який бюджет.
 

Введіть запит і натисніть кнопку пошуку